Головна>Про нас

ПРИВІТ!

Мене звати Олег, я засновник проекту Kavovar.
Колись кава була для мене тільки тонізуючим напоєм, а всі ці “хвилі”, смакові дескриптори та рівні обсмажки здавалися зайвою інформацією. Як і більшість, я полюбляв смачну каву, але без фанатизму.

Ідея відкрити свій обсмажувальний цех виникла під час подорожей Центральною та Південною Америкою. В тих місцях вирощувати каву це така ж норма, як в Херсоні — кавуни. Кава з ферми прямо на стіл. Новий досвід відчувався яскравіше, соковитіше, глибше. В смаку вибухали фрукти, а в ароматі — квіти, мед, горіхи. Така драматична різниця в якості та смаку була відчутна через обсмажку.

В Бразилії ми куштували каву свіжої обсмажки: ягоди зібрали, висушили, очистили і одразу обсмажили. А звичайну комерційну каву тонами обсмажують іншим методом, щоб зерна роками не псувались та витримували шлях із Сальвадору на полицю херсонського супермаркету. Це як скуштувати свіжі та консервовані персики: і те і те смачно, проте свіже завжди краще.

Наприкінці 2019 року ми з дружиною заснували власну справу з обсмажки кави в Херсоні. Щоб ви відчули від ковтка кави те саме, що і я в Південній Америці: подив, захват і насолоду.

about-us

Наша команда

ГАННА
головний технолог

ІРА
засновниця проекту

Олег
засновник проекту

НАШІ ПРИНЦИПИ

Якість

Якісна кава — це перш за все про збалансований смак, відсутність дефектів та свіжість.
Ми обираємо зелені кавові зерна у кращих трейдерів, обсмажуємо їх на професійному обладнанні і самі контролюємо смакові якості кожного граму кави.

Чесність

З самого початку ми вирішили: жодних компромісів — тільки класна кава. Наша команда постійно навчається та прагне створювати ідеальний продукт за справедливою ціною.

Простота

Kavovar — це про складні кавові процеси максимально легко. Смачна філіжанка кави починається з ферми. Поки кава з’явиться на вашій кухні, вона пройде багато етапів обробки. Ми знаємо, що для вас важливий гарний смак, а не ім’я фермера з Гондурасу. Тому всі етапи ми контролюємо самостійно, не перекладаючи відповідальність вибору на вас. Kavovar втамовує цікавість до розуміння кави без надмірних деталей.

Відповідальність

Наша кава добра до природи. Ми не маємо планети “Б”, тому відчуваємо необхідність піклуватися не тільки про якість продукту, а і про те, з якими наслідками вона отримується.