МАГАЗИН

Головна>Магазин

Моносорта

Бленди

Купити каву в зернах

Ви віддасте перевагу соковитому яблуку, щойно зірванному у бабусиному садку, чи яблуку, що пролежало до весни? Так і при виборі між промисловою та свіжообсмаженою кавою: свіже завжди краще.

Промислову каву обсмажують величезними партіями, змішують зерна з різних плантацій та сортів, використовують темний спосіб обсмажки. При цьому кава втрачає більшість смакових якостей, але зберігається більше року. Так, пачка кави може витримати шлях із Сальвадора на полицю херсонського супермаркета і простояти там стільки, скільки буде зручно продавцям.

Свіжообсмажена кава — це про високу якість. Ми закупаємо свіже зелене зерно у фермерів з Центральної Америки та Африки та обсмажуємо його на професійному обладнанні в Херсоні. Для того щоб кава зберегла яскраві аромати та різноманітну смакову палітру, ми використовуємо світлий та середній рівні обсмажки. Температура процесу нижча ніж при промисловому темному, тож вона не руйнує масла і ароматичні летючі речовини в зернах.

В описі кожного бленду і моносорту ви зустрінете смачні характеристики: чорничний джем, вершкови карамель або яблучний штрудель. І в цьому головна перевага свіжообсмаженої кави — її не потрібно штучно збагачувати ароматами шоколаду та вершків. Палітра ароматів та смаків вражає завдяки кислотам, ефірним маслам та летючім речовинам, які зберігаються в каві свіжої обсмажки.

В списку натуральних ароматів свіжобсмаженої кави можна зустріти: запах хрумкого огірка, червоного вина, скошеного сіна, болгарської троянди, печеного яблука, смаженої ліщини, попкорну та рису. Але це навіть не 1/10 всього списку.

Коли заварив каву, ви відрізняєте ноти чорниці, стиглого абрикоса або червоного винограду — це працює кислотність. Саме вона надає напою фруктовість, соковитість та свіжість.

Купити свіжу зернову каву в Херсоні можна в нашому онлайн магазині. Поки у нас немає своєї кур’єрської служби, є два варіанта доставки: через операторів доставки або самовивіз. Ми доставимо найкращі сорта зернової кави в будь-який куточок України, де є Нова Пошта або Укрпошта. А замовив свіжообсмажену каву в зернах від 1 кг, ви отримаєте безкоштовну кур’єрську доставку.

Kavovar  —  це не просто інтернет магазин кави. Ми самі закупаємо найкращі сорти кави, обсмажуємо та контролюємо якість кожного грама зерна.